Velmi speciální byl letošní Večer světel v Brně. SPJF pro fanoušky foglarovek připravilo nevšední setkání, které kromě vyhlášení výsledků brněnské části hry Hledáme Rychlé šípy nabídlo také neopakovatelný vizuální zážitek, stylové občerstvení a malou soutěž pro znalce Rychlých šípů.

    Program letošního Večera světel začal slavnostním rozsvícením ježka v kleci, Rychlých šípů, psa Bubliny a létajícího kola.

    Přes třicet účastníků poté vzdalo hold Jestřábovi i Rychlým šípům písněmi Dík pane Foglar a foglarovskou hymnou od Wabiho Ryvoly Rychlé šípy.

    V programu Večera světel nemůže chybět ani vyhlášení úspěšných nálezců rychlošípáckých figurín v ulicích Brna a předání cen. Mezítím se již klubovnou rozvoněl čaj a perníčky. Kdo nezabrousil do foglarovského obchůdku, mohl se vydat do zákoutí starého dvora a vyzkoušet své znalosti příběhů Rychlých šípů.

    Zdroj:

    https://web.spjf.cz/letosni-vecer-svetel-v-brne-nabidl-nevsedni-podivanou/

    Autor